Více o produktech Somatex

Illust

Dýchání čistého vzduchu doma? Rozhodně s čističkami vzduchu SHARP!

Velkou část dne strávíme uvnitř. Proto je důležité udržovat vzduch v domě svěží a zdravý. Díky vylepšené izolaci našich domovů se zhoršuje kvalita vzduchu. Výsledkem toho jsou alergické reakce, nachlazení a bolesti hlavy způsobené nebo zhoršené vzduchem uvnitř. Z toho důvodu se dobré vzduchové čističe staly nezbytností.

Plasmaclusterové čističe vzduchu a iontové generátory od společnosti Sharp rozkládají nepříjemný zápach a jsou schopny redukovat počet škodlivých částic. Oddechnete si úlevou! Chcete-li dýchat vzduch, který je tak čistý jako v lesích nebo v horách, musíte rozhodně vyzkoušet Plasmaclusterové čističe vzduchu od společnosti Sharp!

Illust

Hodnocení zákazníků:

Domácí spotřebiče > Steamwave - Parní trouby >

Steamwave - parní trouby

Nový inovativní Steamwave je přirozenou symbiózou parního hrnce, mikrovlnné trouby a grilu, předurčený k přípravě zdravých jídel s nízkým obsahem tuku. Vaření v páře zachovává v jídle vitaminy, živiny a přirozenou chuť pokrmů.

Multifunkční trouba Sharp AX-1100IN

  • Tato nová multifunkční trouba nabízí unikátní kombinaci nejzdravějších metod vaření, všestranné zařízení vše v jednom: Pára, Gril a Mikrovlny. Steamwave od společnosti Sharp vyrábí, jako opravdový parní systém, čistou páru bez pomoci mikrovlnné energie - čímž si zachovává všechny výhody napařování.
  • 100% čisté vaření v páře
  • Ovládání dotekovým ovladačem; LCD displej
  • 26 automatických programů včetně 4 nabídek ”Celých jídel ”
  • Možnost Vysoké produkce páry a Nízké produkce páry
  • 2 úrovně vaření při Vysoké produkci páry
  • Vodní nádržka o objemu 430 cm3; Mikrovlnný výkon 900 W
Multifunkční trouba Sharp AX-1100IN

Termín dodání: na dotaz u prodejce

 
SYNBUS a.s., Purkyňova 45, 612 00 Brno, Areál NEPA SHARP - 2010
13