Více o produktech Somatex

Illust

Dýchání čistého vzduchu doma? Rozhodně s čističkami vzduchu SHARP!

Velkou část dne strávíme uvnitř. Proto je důležité udržovat vzduch v domě svěží a zdravý. Díky vylepšené izolaci našich domovů se zhoršuje kvalita vzduchu. Výsledkem toho jsou alergické reakce, nachlazení a bolesti hlavy způsobené nebo zhoršené vzduchem uvnitř. Z toho důvodu se dobré vzduchové čističe staly nezbytností.

Plasmaclusterové čističe vzduchu a iontové generátory od společnosti Sharp rozkládají nepříjemný zápach a jsou schopny redukovat počet škodlivých částic. Oddechnete si úlevou! Chcete-li dýchat vzduch, který je tak čistý jako v lesích nebo v horách, musíte rozhodně vyzkoušet Plasmaclusterové čističe vzduchu od společnosti Sharp!

Illust

Hodnocení zákazníků:

TV do 26 palců TV do 29 až 39 palců TV 40 až 47 palců TV 50 až 60 palců TV nad 60 palců

Televize s úhlopříčkou 50-60 palců

LCD televize LG 60LA620S

LCD televize LG 60LA620S
  • Velikost obrazovky 60" (152cm)
  • CINEMA 3D Smart TV, Full HD, MCI 800, Simplink, Wi-Fi, Miracast, Magický dálkový ovladač lze dokoupit, 4 ks 3D brýlí součástí balení
  • 3D WORLD, SKYPE
  • INTERNETOVÝ PROHLÍŽEČ
  • ČIP TRIPLE XD ENGINE
  • NAHRÁVÁNÍ NA EXTERNÍ HDD

Toto zboží již nelze objednat.

 

Cinema 3D Smart TV LG 60LA620S je 3D televizor s technologií LG Cinema 3D a úhlopříčkou 60", který určitě splní vaše očekávání. Oplývá veškerou moderní obrazovou technologií LG, která je zárukou výjimečné kvality obrazu s vysokou věrností barev a hlubším kontrastem včetně konverze z 2D na 3D, která vám umožní sledovat běžné televizní vysílání ve 3D prostorovém obrazu. Příjemným překvapením pro vaše děti bude také funkce Dual Play umožňující hraní her ve dvou lidech bez rozdělení obrazovky televize. Tento model Cinema 3D LED TV poskytuje kromě snížení spotřeby energie také různé možností konektivity, disponuje integrovanými DVB-T/C/S2 tunery a technologií Smart Energy Saving.

Cena nezahrnuje PHE: 204,- Kč
Dostupnost: prodej ukončen

SYNBUS a.s., Purkyňova 45, 612 00 Brno, Areál NEPA SHARP - 2010
250