Philips zastřihovač Avent HP6393 00

Philips Zastřihovač Avent HP6393 00

Philips zastřihovač Avent HP6393 00

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Kosmetika pro maminky
Dodavatel:PHILIPS AVENT
Cena:820.00 Kč
Philips zastřihovač Avent HP6393 00 2,75 (55%) 19 hodnocení

✅ Hladká kůže i na cestách. Hladká pokožka - vždy a všude. Nový zastřihovač Philips for the the the go je samostatné zařízení, které umožňuje rychle a snadno odstranit i ty nejjemnější chloupky z vašeho těla a obličeje na cestách. Je vybaven čisticím kartáčem pro mimořádnou hygienu. Nástavec na tělo je ideální pro rychlé opravy na cestách. Řezná hlava 26 mm zajišťuje rychlou a snadnou manipulaci na malých částech těla (např. Na nohou, kolenou). Řezací hlava na obličeji je ideální pro rychlé opravy na cestách. Řezná hlava 8 mm zajišťuje rychlou a snadnou manipulaci ve všech oblastech obličeje. Při 2 délkových nastaveních - 2 mm a 4 mm - lze vlasy stříhat na požadovanou délku. Jednoduše připojte hřebenový nástavec k řezací hlavě, abyste dosáhli přesného a rovnoměrného výsledku. S přesnými pinzetami pro odstranění jednotlivých chloupků. Jeho kompaktní tvar se vejde do kabelky a protože je napájen z baterie , můžete si ji vzít kamkoli s sebou. Baterie AAA je součástí balení Vyčistěte sekačku rychle a udržujte ji hygienicky čistou pomocí čisticího kartáče. Atraktivní taška pro uložení všeho na jednom místě Produkt podrobnosti: zastřihovač těla a obličeje pro rychlé opravy řezací hlava těla a obličeje 26 mm pro snadné odstranění vlasů z těla 8 mm řezací hlava pro snadné odstranění chloupků v obličeji Hřeben na obočí 2- a 4 mm - pro rovnoměrnou délku vlasů Pinzeta. Pro přesné škubání Kompaktní tvar pro snadnou přepravu Včetně čisticího kartáče, pro hygienicky čistý zastřihovač Taška na příslušenství pro větší pohodlí Technické údaje: řezací jednotka pro tělo: 24 mm řezací jednotka pro tvář: 8 mm Příslušenství: Čisticí kartáč Ochranný kryt Pytel na příslušenství Hřebenový nástavec na obočí Pinzeta s ochranným uzávěrem


 • Intimina trenažér KegelSmart pro pánevní dno
  Intimina trenažér KegelSmart pro pánevní dno

  KegelSmart využívá technologii dotykového senzoru k určení síly vašeho pánevního dna a poté určí ideální tréninkový program pro vás...

  2350.00 Kč
 • Intimina sada trenažérů pánevního dna Laselle
  Intimina sada trenažérů pánevního dna Laselle

  Sada vaginálních míčků Laselle obsahuje tři zvyšující se váhy, takže můžete rychle získat sílu a tón pánevního dna. Vážené..

  1094.00 Kč
 • Intimina trenažér pánevního dna Laselle 28
  Intimina trenažér pánevního dna Laselle 28

  Laselle Weighted Exercisers jsou úžasná jednoduchá vaginální závaží, která vypadají trochu jako kuličkové a řetězové kotníky - i..

  395.00 Kč
 • Intimina trenažér pánve Laselle 48g
  Intimina trenažér pánve Laselle 48g

  Laselle Weighted Exercisers jsou úžasná jednoduchá vaginální závaží, která vypadají trochu jako kuličkové a řetězové kotníky - i..

  369.00 Kč
 • Philips Avent světelný budík
  Philips Avent světelný budík

  Probuďte se přirozeně Simulace východu slunce vás probouzí postupně Inspirován východem slunce v přírodě, intenzita světla se během 30..

  3130.00 Kč
 • Intimina ženský hydratační krém
  Intimina ženský hydratační krém

  Toto zvlhčující mazivo bez glycerinu a bez parabenů je navrženo tak, aby obnovilo váš přirozený intimní pocit. Nemastný a nelepivý vzorec..

  278.00 Kč
 • Intimina čistič
  Intimina čistič

  Intimní příslušenství Clean je fantastickým doplňkem k vašim dalším produktům v řadě INTIMINA! Tento sprej bez alkoholu udržuje vaše..

  308.00 KčHledáte Péče o obličej a vlasy? V sekci péče | kosmetika pro maminky je možné objevit jedinečné philips zastřihovač avent hp6393 00!
© 2020Kontakt