Waschies® Odličovací tampony 7 ks bílé

Waschies® Odličovací Tampony 7 Ks Bílé

waschies® Odličovací tampony 7 ks bílé

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Kosmetika pro maminky
Dodavatel:waschies®
Cena:632.00 Kč
waschies® Odličovací tampony 7 ks bílé 5 (100%) 23 hodnocení

✅ Koníkovi se to bude líbit Naše pokožka se musí vypořádat s čím dál více vlivy na životní prostředí. Vzali jsme to jako výzvu k vývoji přípravku pro odstraňování make-upu, který nevyžaduje k čištění mnoho mycích prostředků, ale pouze nejjednodušší a nejčistší ze všech složek: čistou vodu. To umožňují speciální mikrovlákna. Odličovací a mycí tampony waschies® kombinují ještě více skvělých funkcí v jednom produktu: Nepoškrábají, ani neztratí texturu. A jsou udržitelné, protože jsou opakovaně použitelné a produkují méně odpadu. Vaše životní prostředí toto uvítá - vaše pokožka to bude milovat! Přejeme vám mnoho krásných okamžiků s waschies®! Nikdy nebylo odličování tak snadné : Vše, co potřebujete, je voda a odličovací tampony od waschies®. Lehkým otíráním čistíte pokožku hluboko do pórů a osvobodíte ji od zbytků make-upu po dlouhém dni. A to nejlepší: Stačí tampon umýt a je stejně měkký jako nová! Navlhčete vodou: Chcete-li aktivovat účinek high-tech vlákna, stačí navlhčit tampon - nejlépe teplou vodou. Odstraníte makeup: Otřete obličej mokrým tamponem krouživým pohybem - make-up je absorbován bez rozmazání. Pro odolný make-up vlhkou podložku na několik sekund přitlačte. Praní a opětovné použití: Po použití omyjte mýdlem a teplou vodou. Polštářky lze prát v pračce - bez aviváže - a po vysušení v sušičce nebo na vzduchu jsou stejně měkké jako dříve. Detaily: Zvláště měkké a savé mycí tampony Nejjemnější mikrovlákna umožňují vysoký čisticí účinek pouze s vodou - bez dalších čisticích mlék atd. Nečistoty, krémy a pudr jsou absorbovány bez zanechání zbytků Šetrné k pokožce - zmenšuje podráždění Lze prát do 95 ° C, vždy opakovaně použitelné Rozměry: D x Š 70 x 8 cm Öko-Tex® Testováno na škodliviny Certifikováno podle Öko-Tex Standard 100 Číslo certifikace 18.0.43331 Testováno v Hohenstein HTTi


 • Intimina trenažér pánevního dna Laselle 28
  Intimina trenažér pánevního dna Laselle 28

  Laselle Weighted Exercisers jsou úžasná jednoduchá vaginální závaží, která vypadají trochu jako kuličkové a řetězové kotníky - i..

  379.00 Kč
 • NUK trenér pánevního dna
  NUK trenér pánevního dna

  Narozením dítěte se obrátí zažitý rytmus života a mnoho návyků vzhůru nohama. I tak by se v této době matky měly starat se o své tělo..

  462.00 Kč
 • Philips Avent světelný budík
  Philips Avent světelný budík

  Probuďte se přirozeně Simulace východu slunce vás probouzí postupně Inspirován východem slunce v přírodě, intenzita světla se během 30..

  3335.00 KčHledáte Kosmetika pro maminky? V sekci péče je možné objevit jedinečné waschies® odličovací tampony 7 ks bílé!
© 2020Kontakt